Sen Periskop Pazarlama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

pazarlama dünyasında, yeni müşterilere ulaşmak için yolunuzu gelen her fırsattan yararlanmak. en avantajlı araçlardan biri hiç pazarlama iş Periskop olduğunu vurmak. Bu makalede size şirketinde çalışmak için bu son derece etkili orta koyarak başlayabilirsiniz birçok yol gösterecektir.

periscope

Yararlı bilgi ve markanız hakkında daha fazla ayrıntı ile Periskop profil doldurmak için zaman ayırın. Web sitenize bir bağlantı ekleyin ve markanızın veya ürünlerin kısa bir açıklama yazın. Birçok ziyaretçilerin ana sayfasına erişmek için şu bağlantıyı nasıl bir fikir edinmek için bir ziyaretçinin sayacını kullanın.

Yerine kendinizi sizin şirket olarak Periscope sörf düşünün. Eğer sayfasındaysanız yaparken sayfanın kendisi kadar Periscope kontrol fırsat var. Bunu yapın ve ne düşündüğünü de benzer bir hayran kitlesi var ve sonra genişletilmiş bir kitleye adınızı çıkmak yanı bu sayfalarda açıklama sayfaları gibi.

Bir Periskop sayfasını korumak için günde vakit yoksa Sizin Periskop iş sayfasında sekme sırasını değiştirin. sekmeler ile başlamak sayfanın solundaki dikey sırayla olacak. sekmelerin listesi altında "Düzen" seçeneğidir. Bilgi ve Wall sekmelerin dışında sekmelerin sırasını özelleştirmek için bunu kullanın. Bu sekmelerin bazıları diğerlerinden daha öne olması amacıyla üst veya alt tarafına yakın olması gereken daha iyi bir hiyerarşi oluşturmak yardımcı olabilir.

Kaydolmak için kitlenize Periskop sayfasındaki yerleri olun. millet bunu için teşvik sağlayacak bir şeyler uzağa verin. Yarışma ve çekiliş yararlı olabilir, ya da sadece büyük bir şey kazanmak için kaydetmek için bir yer olabilir.

Numaraları gibi taraftarların düşünmeyin. Bu büyük bir hayır-hayır Periskop pazarlama var. Eğer marka şampiyonlarını inşa ediyoruz, sayı toplama değildir. Eğer şirket veya marka seven kişilerden oluşan bir topluluk yaratıyor. onlar kaynaklanmaktadır saygı ile onları tedavi edin. Bu insanlar sizin şirket için bir fark yaratabilir.

, Şimdiye Periskop fanlar satın almayın. Orada öylesine orada yapmak çok sayıda fırsat vardır, ama onlar tarafından cazip değil. Eğer sayfanızın aldığı sever sayısında ani bir artış göreceksiniz olsa da, marka daha popüler hale veya satışları artırma üzerinde hiçbir etkiye sahip olacaktır. Bunun yerine, yavaş ve kararlı şeyler almak ve gerçek, sadık takipçileri kazanmak. Kalite burada daha önemlidir.

Güncellemeler göndermeyi deneyin. Periskop Sayfa Yöneticiler sayfa "Beğeni" her kişiye ileti gönderebilir. hayranlarınızın bilmeniz gereken Periskop iş sayfasındaki değerli bir şey varsa bunun farkındayız ki, onlara bir güncelleme gönderebilir. Eğer bu çok önemli zaman sadece hayranlarına güncellemeler göndererek bunu ne sıklıkta ile ihtiyatlı olun.

Kullanım fotoğraflar. İnsanlar Periskop fotoğrafların bakmayı seviyorum. daha görsel bir post, aslında biraz viral olma vardır daha iyi bir şans. Yani herhangi bir fırsat görsel pas almak için izin vermeyin, senin hızla bir yazı dışarı almaya çalışırken bile. görsel büyük yapmak için zaman ayırın.

işinizi yarar Periskop pazarlama kullanmak istiyorsanız, bu harika bir karardır. Sadece bu kadar çok insan günlük olarak Periscope kullanmak, ancak arkadaşlar ve aile ile paylaşmak için kullanabilirsiniz yoktur. . İnsanlar pazarlama cadde için Periskop sayfasını oluşturarak mesajını yaymak için izin ver ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek. ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve buraya göz at sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *